Telefon: (+90) 392 815 60 08
 

Rooms Odalarımız

JASMINE ( Deluxe )

Yüksek tavanlı, geniş deluxe odamızda, rahat bir kral yatak ve antikalarla dolu oturma alanı bulacaksınız. Büyük ahşap pencere ve balkonunuzdan güzel peyzajlı, tarihi avluya bakacaksınız. Jasmine odamız 47 metrekare olup Kral odalarımızdan biridir. Balayı odası olarak da kullanılmaktadır.

ROSE ( Deluxe )

Yüksek tavanlı, 38 metrekare genişliğinde deluxe odamızda çok rahat geniş duble yatak ve oturma alanı bulunmaktadır. Geniş pencereli, Girne kalesi ve deniz manzaralı odamızda antika mobilyaların görselliği, şömine ile bütünleşip muhteşem bir zarafet ve keyif yaratmaktadır.

GARDENIA ( Deluxe )

Yüksek tavanlı, 48 metrekare genişliğindeki odamızda, 20 metrekare teras bulunmaktadır. Triple deluxe odamız, bahçe manzaralıdır. İki adet ön bölümde bir adet ise arka bölümde olmak üzere toplam üç adet geniş, tek kişilik yatak mevcuttur.

IRIS ( Deluxe )

Yüksek tavanlı 40 metrekare deluxe odada kral yatak, kanepe , masa ve oturma alanı bulunmaktadır. Geniş pencereli oda, bahçe manzaralıdır. Antika mobilyaların sunduğu görsel şölen, muhteşem bir keyif vermektedir.

CLIVIA ( Deluxe )

Balkonlu, Girne kalesi manzaralı 30 metrekare genişliğinde antika eşyalarla dolu büyüleyici bir deluxe odadır.

LOTUS ( Luxe )

Kyrenia Palace restoranımızın sarı taşlı tarihi ve otantik bahçesini gören geniş penceresi olan luxe odamız 25 metrekare büyüklüğündedir.

TULIP ( Luxe )

Yer yer tarihi taş duvarları olan 27 metrekare büyüklüğünde ikiz yataklı bir luxe odamızdır.

DAISY ( Luxe )

Orijinal tarihi taş duvarları olan 34 metrekare büyüklüğünde çift kişilik, rahat ve konforlu teraslı luxe bir odamızdır.

ORCHID ( Luxe )

Kyrenia palace konforunu ve stilini taşıyan yer yer taş duvarlarla örülü, 28 metrekare büyüklüğünde, çift kişilik yatağı bulunan luxe odamızdır.

CAMELLIA ( Deluxe )

Kendine ait terası bulunan deluxe odalarımızdan biri olan Camellia 32 metrekare olup çift kişilik geniş yataklıdır. Odada 19 metrekarelik büyük bir banyo bulunmaktadır. Banyo odasında hem küvet hem de ayrı duş bölümü mevcuttur. Mavi rengin hakim olduğu odamız aydınlık ve ferahtır.

LILY ( Luxe )

Luxe odalarımızdan biri olan Lily 20 metrekare olup otel restorantının tarihi ve görsel güzelliklerine açılan penceresi vardır.

Galeriye Bakın. Photo 2 Photo 3

Otelimize Rezervasyon

Bize Yazın. Kıbrıs'ta siz sevgili misafirlerimizi tarihi antik otelimizde ağırlamaktan onur duyarız.

Ayın Kampanyası

  • Haziran ayında yapacağınız 1 hafta ve üzeri konaklamada 1 Gün konaklama bizden sizlere hediye.
    Tarih: Haziran 01-30, 2015